0-800-330-530
Ми піклуємось про Ваші гаджети!

Ремонт годинників SamsungЛюбителі новинок охоче купують і активно використовують постійно оновлюються годинникофони марки Samsung. Обслуговування смарт-девайсів проводиться: корпусу розбірні, для заміни зламаних елементів в широкому асортименті випускаються запасні частини. Годинники відкриваються спеціальними мікроінструменту, тому не варто намагатися полагодити девайс самостійно.

TGC service point приймає smart-моделі з зовнішніми і внутрішніми несправностями. Швидку діагностику проводять інженери, які вивчили всі тонкощі пристрою годин. Звертайтеся під час гарантійного терміну і після нього для якісного ремонту смарт-годин Самсунг.

Найпоширеніші несправності
Ремонт годинників СамсунгЯк і у смартфонів, поломки розумних годин пов'язані з падіннями, ударами, некоректним використанням, проникненням в них вологи і пилу. Найчастіше виникає необхідність:

поміняти тріснутий, подряпаний дисплейний модуль;
почистити компоненти після попадання вологи;
встановити новий акумулятор;
налаштувати ОС і сполучення зі смартфоном;
усунути зависання, відмови в роботі.

Ремонт «розумних» годин Самсунг
Носиться електроніка тільки зовні нагадує звичайний годинник. Насиченість «начинки» в маленькому корпусі щільніше, ніж у телефонах.

Усередині є:

датчик частоти пульсу,
крокомір,
гіроскоп,
акселерометр і інші вимірювальні пристрої.

Їх вихід з ладу через зношування - досить рідкісне явище. Ремонт «розумних» годин Самсунг частіше викликається неакуратним поводженням з електронним приладом.

Ремонт розумних годин SamsungВсі моделі поєднуються зі смартфонами бренду. Порушення зв'язку позбавляють годинник функціональності (крім S2). Циферблат аксесуара вставляється і виймається з браслета, в якому електроніки немає. Потрібно його підгонка по руці. На браслеті використовується засувка.

Годинники продаються з зовнішнім зарядним блоком, в який вставляються для підзарядки. Проблеми з батареями можуть виникнути такі ж, як в смартфонах - акумулятор пошкоджений, схем блоку живлення.

Годинники Samsung Gear 2 Neo , Гір Fit працюють на двоядерний SoC з ARM-мікро контролером. У них встановлена знімна АКБ 300 мА • год. Fit швидше є гібридом смарт-годин і фітнес-браслета.

У серії Gear S встановлена оперативна система Tizen. Кардинальна відмінність цього годинника - підтримка SIM-карт, тобто можливість самостійної роботи, без смартфона або планшета. Модель має великий вигнутий екран. У зв'язку з цим з'явилися два можливих приводу для звернення в майстерню - вихід з ладу модуля мобільного зв'язку і пошкодження дисплея.

У нових Gear S2 - круглий екран, незвичайне управління безелем - елементом, що обертається навколо дисплея. Камери немає, а деталі ще більш дрібні, оскільки годинник компактніше своїх попередників.

Ремонт смарт-годиників Самсунг домашніми умільцями позбавляє надалі гарантії і може привести до пошкодження гаджета.