0-800-330-530
Ми піклуємось про Ваші гаджети!

ремонт ipadШвидка допомога для Apple iPad. Ремонт планшетів Apple iPad Терміновий ремонт «яблучних» планшетних комп'ютерів наш сервіс iPad почав виконувати практично з моменту появи Айпадів на вітчизняному ринку. Роки роботи дозволили нашим фахівцям накопичити досвід, що допомагає їм оперативно боротися навіть зі складними несправностями. У переважній більшості ремонт Apple iPad виконується в день звернення клієнта.

Перший крок в роботі нашого інженера - комплексна діагностика. Якщо передбачувана поломка несерйозна, можна продіагностувати несправність без розбирання апарату. У більш складних випадках, наприклад, при несправності дисплею, аккумулятора або роз'єму живлення, розбирання планшета обов'язково.

Поширений ремонт планшетів iPad
Однією з найбільш поширених проблем планшетів Apple iPad є розбитий екран або несправний сенсор. Причини пошкоджень сенсорного екрану або дисплея криються в впливах механічного характеру: ударів, падінь, поподания вологи.

Ми виконуємо діагностику та якісний ремонт планшетів iPad в Києві. Надаємо післягарантійну підтримку користувачам!

Часто питаю про ремонт iPad

Чому iPad перестав заряджатися?

Коли Айпад неможливо зарядити, найкраще відразу звертатися до професіоналів, які займаються ремонтом подібної техніки. В іншому випадку власник втрачає час, починають самостійно дороге устаткування практично неможливо. Зарядка на iPad може бути відсутнім з наступних причин:

в деяких випадках пристрій не заряджається належним при недостатньому рівні напруги в мережі при підключенні до розетки або порту USB комп'ютера;
пошкодження кабелю, в тому числі приховані, є основними причинами непрацездатності гаджета;
може вийти з ладу порт для підключення кабелю на самому пристрої, або всередині роз'єму накопичилося багато пилу і бруду;
збої в роботі програмного забезпечення також можуть позначитися на швидкості зарядки, в деяких ситуаціях пристрій перестає брати живлення від мережі;
при перепадах і скачках в мережі електропостачання можуть згоріти силові ланцюги та електронні елементи iPad, після чого відновити техніку можна тільки в сервісі;
причиною відсутності зарядки може стати використання блоку живлення, купленого замість оригінального модуля.
Надійність техніки Apple не викликає сумнівів, але повністю виключити поломки не вдається. У більшості випадків дефекти не є складними і усуваються швидко, в деяких ситуаціях потрібно дорогий ремонт.

iPhone не включається, горить яблуко?

Ще зовсім недавно причинами подібних збоїв були джейлбрейк, що розробляються хакерами. При включенні планшет зависав і відмовлявся завантажуватися або йшов в перезавантаження по циклу. Поступово подібні ситуації стали фіксуватися рідше, користувачі звертаються до сервісних центрів в наступних ситуаціях:

  • iPad не включається і горить яблуко при поломці в мережі живлення, викликаної стрибком напруги або коротким замиканням;
  • при використанні дешевих зарядних пристроїв замість якісних аксесуарів виходить з ладу акумуляторна батарея, після чого зарядка планшету стає неможливою;
  • однією з найчастіших причин є збій в роботі материнської плати, при якій яблуко може спалахувати на тривалий час;
  • також причиною, по якій Айпад може не працювати, може стати відмова батареї при тривалому використанні на морозі.

Для багатьох користувачів поломка дорогого планшету стає великою проблемою. Відновити працездатність гаджета і позбутися від постійного яблука на дисплеї можна після звернення в сервісний центр в якому його перепрош'ють.
В інших випадках ремонт iPad стає все більш витратним, особливо при поломки материнської плати.

Що таке AppleID?

Apple ID - обліковий запис, що включає в себе логін і пароль. Використовується для виконання різноманітних задач, наприклад, c її допомогою можна робити придбання в Apple Store або iTunes Store, здійснити необхідні дії в сервісі iCloud з усіх наявних гаджетів. За допомогою Apple ID можна зробити замовлення в магазинах Apple, звернутися до служби підтримай та інше.

Поширені несправності iPad

Розбилося або тріснуло скло - не працює сенсор

Завдяки своїй конструкції планшети поколінь 2,3,4 і AIR, а так же лінійка Mini мають можливість окремої заміни сенсорного скла (touchscreen - екрану тачскрін) зі збереженням оригінального LCD-дисплея, що значно знижує вартість послуги заміни скла.

ремонт iPad
Так як конструктивно Айпад не мають «простий» доступ до материнської плати - наші фахівці під високою температурою знімають сенсорне скло, зафіксоване спеціальним герметичним скотчем, і проводять діагностику. У разі, якщо ваш планшет раніше піддавався важким механічним навантаженням - наприклад, падінь, вигинів або має мікро-тріщини і подряпини на сенсорному склі - при розборі iPad існує великий ризик, що приховані пошкодження скла приведуть до подальшого зростання старих тріщин і необхідності повної заміни сенсорного скла на нове. Дозволяйте обслуговувати свій iPad тільки професіоналам!

Механічні пошкодження на дисплеї, патьоки і смуги

Цей тип ремонту Айпадів в Москві найпопулярніший. У випадках коли присутні механічні пошкодження і патьоки, погане перенесення кольорів ми замінюємо LCD-дисплей. Орієнтовний час заміни дисплея 40-50 хвилин.

Слабкий рівень сигналу Wi-Fi

Wi-Fi не працює через механічних пошкоджень антени або некоректної роботи модуля. Точна причина несправності буде оголошена після діагностики, а після буде виконаний ремонт iPad.

Швидко сідає батарея

Акумуляторна батарея iPad має ресурс і тому по закінченню декількох років, але може виходити з ладу через високої інтенсивності використання.

Терміни ремонту iPad

Терміни і час ремонту Айпада зазвичай становить 40 хвилин, але бувають випадки, що вимагають значно більшого часу, уваги і роботи майстра - пов'язано це насамперед з складністю і особливістю планшетів Apple iPad в розборі. Наприклад, щоб виправити будь-яку неполадку від розбитого екрану до заміни контролера харчування або проведення найпростішої діагностики та чищення, необхідно знімати тачскрін (сенсорне скло). Для того, щоб полагодити Айпад, необхідно нагріти поверхню спеціальним термо-феном і позбутися від заводського скотча, а потім проявити терпіння і акуратність для зняття і подальшої процедури збору / розбору.

Консультацію з приводу ремонту Вашого Macbook Ви можете отримати за телефоном 0800330530