0-800-330-530
Ми піклуємось про Ваші гаджети!

ремонт iphoneРемонт iPhone будь-якої моделі та складності. У останніх моделей «яблучних» мобільників екрани мають високу ступінь захисту, однак користувачі все одно часто звертаються в сервіс з приводу розбитого скла або дисплею.

Ремонтувати Айфон самостійно - невиправданий ризик.

Дуже часто такі спроби ведуть до того, що поломки поглиблюються, а в ряді випадків доводиться міняти системну плату.

Набагато розумніше довірити ремонт мобільних телефонів iPhone кваліфікованим фахівцям.

Спеціаліст проведе діагностику і вирішить, чи обов'язково замінювати модуль на новий чи можна його відремонтувати.

Увага! Ми надаємо гарантію на всі ремонтні роботи і встановлені комплектуючі.

Ремонт iPhone терміново: часті несправності

Відновлення після попадання води, вологи.
Досить кількох крапель, щоб виникли проблеми з АКБ, кнопкою включення. Системна плата піддається електрохімічної корозії, наслідки якої необхідно ретельно усувати за допомогою чистки (механічної, ультразвукової).

Айфон не завантажується. Програмна лагодження Apple iPhone сервіс виконує в короткі терміни. Іноді причина зависання криється на апаратному рівні.

Телефон не бачить мережу, пропадає зв'язок при розмові. Іноді допомагає оновлення ПЗ, але частіше потрібна діагностика GSM антени.
Ваш телефон не заряджається. У такій ситуації ремонт айфонів залежить від того, який елемент несправний - акумуляторна батарея, роз'єм зарядки, дискретний елемент обв'язки ланцюга харчування. Для початку перевірте працездатність самого зарядного пристрою.

Поставка популярних деталей iPhone в TGC service point налагоджена та стабільна. Тому навіть складний ремонт Айфон наш сервісний центр здійснює в стислі терміни. Статус замовлення Ви в будь-який час можете перевірити на сайті.

Ми виконуємо діагностику та якісний ремонт ноутбуків iPhone в Києві. Надаємо післягарантійну підтримку користувачам!

Часто запитують про iPhone

Не включається Айфон - що робити?

iPhone, як і будь-який складний електронний пристрій, може ламатися, самостійно відключатися, не виконувати команди. Вимкнувся і не включається Айфон? Для з'ясування причин будь-яких несправностей необхідно показати його фахівцеві і зробити професійну діагностику. Можна, звичайно, самому спробувати включити, використовуючи «Гугл в допомогу».

Для початку - не панікуйте. Несправності бувають апаратними та програмними. З програмними проблемами можна спробувати впоратися самостійно.

Основні причини, чому не включається iPhone:

телефон довго був на морозі, або відбулася повна розрядка АКБ. Дайте айфон «зігрітися» і поставте на зарядку;
смартфон залили, упустили або його лагодив «лівий» майстер. Тут уже як пощастить, покаже діагностика в сервісному центрі;
заводський брак. Рідко, але трапляється. У цьому випадку теж потрібен огляд фахівця. Для гарантійного ремонту немає необхідності шукати авторизований сервісний центр, ви можете звернутися в сервісний центр iPhone.
Збій ПО. Порушення роботи будь-якого софта або самої iOS. Вирішується без витрат на ремонт телефону.

Чому iPhone швидко розряджається?

Акумулятори мають певний цикл зарядки-розрядки і з часом зношуються. Якщо ж батарея справна, проблема може бути з контролером живлення. У сервісі пристрій продіагностіруют і зможуть сказати точну причину. Мікросхему живлення в разі поломки слід замінити.

Що робити при попадання вологи в Айфон?

Якщо є така можливість, то насамперед необхідно витягти з Айфон акумуляторну батарею, щоб повністю його знеструмити. На жаль, більшість останніх моделей пристроїв Apple не дозволяють цього зробити, тому радимо просто вимкнути пристрій і негайно принести до нас. У випадку з вологою час працює проти вас і вашого гаджета, тому кожну годину затримки погіршує ситуацію. Досвід показує, що пристрій, який не пройшло спеціальну обробку після залиття, через 10-12 днів врятувати вже практично неможливо.

Консультацію з приводу ремонту Вашого iPhone в Києві Ви можете отримати за телефоном 0800330530