0-800-330-530
Ми піклуємось про Ваші гаджети!

Ремонт ноутбуків HP. Далеко не всі майстерні працюють з гаджетами HP. Для цього потрібна висока кваліфікація і спеціалізоване обладнання. У TGC service point все це є, наш сервісний центр виконує ремонт ноутбуків HP серій Envy, Elitebook, Pavillion, Omen, Spectre та інших.

Ноутбук є для багатьох власників мобільних помічником, який стійко реагує на перевезення в транспорті, температурні перепади, удари. Техніка стає настільки звичною, повсякденному і безвідмовної, що ми забуваємо про акуратність при поводженні з нею.

Надійні ноутбуки HP Omen приймаються в нашій майстерні, як правило, з механічними пошкодженнями або наслідками проникнення вологи, а також з дефектами, що з'явилися в результаті необережного поводження.

Ми виконуємо діагностику та якісний ремонт ноутбуків HP в Києві. Надаємо післягарантійну підтримку користувачам!

Якщо Ви шукаєте де здійснити ремонт ноутбука HP в Києві, необхідно враховувати, що всі запчастини які будуть використовувати сервісні інженери повинні бути оригінальними, а процес заміни будуть виконувати висококваліфіковані майстри. Зазвичай після ремонту або втручання "домашнього" майстра-кулібіна виникникають ще більш серйозні проблеми з ноутуком, що не рідко приводить до збільшення вартості ремонту.

У сервісі TGC Ви можете звертатися щоб виконати ремонт ноутбука HP, а після кваліфікованого та професійного налагодження забрати свій улюблений ноутбук як новенький. Наші майстри проводять ефективний та якісний ремонт ноутбуків HP по адекватним цінам. На виконані роботи та використані при ремонті запчастини ми надаємо гарантію від 1 до 36 місяців.

Ремонт ноутбуків НР будь-якої складності

Компанія Hewlett Packard (HP) виробляє безліч моделей ноутбуків з різноманітною комплектацією. Устаткування різниться типом матриці, розміром жорсткого диска, модифікаціями процесора, на начинкою відеокарти. У будь-якому випадку необхідна діагностика або ремонт ноутбука HP в Україні.

Наш сервіс готовий надати такі послуги з ремонту ноутбуків HP:

  • лагодження системи охолодження, якщо комп’ютер відключається сам по собі або перестав включатися;
  • зміна жорсткого диска, якщо він несправний внаслідок фізичного негативного впливу;
  • ремонт або заміна матриці, якщо зникла підсвічування, по екрану пішли смуги невідомого походження, пропала картинка;
  • лагодження материнської плати, роз’єму живлення;
  • заміна мультиконтролера, відеочипа тощо.

Організація TGC service здійснює швидкий ремонт ноутбуків HP і широкий спектр інших послуг програмного характеру: від якісної прошивки до відновлення втрачених даних.

Переваги ремонту ноутбуків НР в TGC service

Перш за все, наші співробітники проводять ретельну діагностику. У таких випадках необхідне зняття корпусу, очищення від бруду та пилу. Після повноцінної діагностики фахівець вирішує, який потрібен ремонт HP ноутбука.

Види послугВартість послугиТермін виконання
Діагностика ноутбуку100 грн1-2 дні
Ремонт корпусу ноутбука750 - 1400 грн1-2 дні
Розборка збірка ноутбуку500 грн1 година
Заміна відеокарти BGA1650 грн1-3 дні
Заміна процесора BGA2100 грн1-3 дні

Заміна термопасти – стандартні процеси очищення системи охолодження, змащення або зміна вентилятора, оновлення термопасти на процесорі, установка необхідних нових термопрокладок на інших елементах;
Ремонт корпусу – відновлення з’єднань. Звичайна реставрація паяних стиків внаслідок механічних пошкоджень або заміни зламаних вузлів;
Ремонт основної плати – заміна згорілих мікросхем і аналогічних елементів обв’язки по ланцюгам живлення.

Просте пошкодження корпусу цілком можливо полклеіть самостійно. Але якщо це неможливо – необхідні нові деталі. Ми зробимо ремонт ноутбука HP будь-якої складності, відрізняються терміни і вартість.

Сервісний центр TGC service пропонує доступні ціни, відмінну оперативність і високу якість виконаної роботи. Якщо вам знадобився терміновий і якісний ремонт ноутбука HP, ми виконаємо його максимально швидко без втрати якості.

Консультацію з приводу ремонту Вашого ноутбука HP Ви можете отримати за телефоном 0800330530