0-800-330-530
Ми піклуємось про Ваші гаджети!

ремонт планшетів samsungПланшетні комп'ютери - пристрої корисні, компактні, але при цьому досить крихкі. Кишенькові ПК виходять з ладу набагато частіше, ніж стаціонарні. Приводом звернутися в сервіс для власника планшетника може стати:

механічне ушкодження (падіння, тиск);
попадання вологи на мікросхеми;
некоректна робота програм;
западання кнопок;
перешкоди в зображенні (смуги, засвітка) та інші дефекти.

Після 2-3 років активного використання ремонт Samsung Note стає необхідний, оскільки деякі деталі виробляють свій ресурс. Якщо в роботі планшета ви помітили будь-які перешкоди, не потрібно чекати. Інакше одного разу пристрій просто не включиться (наприклад, при повністю розрядженою АКБ). Визначити конкретну причину неполадки часто вдається тільки за допомогою спеціального інструментарію.

Професійний ремонт планшетів Samsung
Ремонт планшетів Samsung. Сучасна техніка вимагає самого обережного підходу. Самостійне, домашнє обслуговування планшетних комп'ютерів Самсунг Галаксі Таб - нерозумний ризик. Ми не рекомендуємо самим ставити на ПК неліцензійне ПЗ. Щоб гаджет прослужив довше, бережіть його від прямих сонячних променів, батарей, високої вологості (дощ, сніг).

Тільки в умовах авторизованого сервісного центру завжди можна замінити зношену деталь не на будь-яку придатну, а на оригінальну, яка підходить саме для цієї моделі пристрою.

У TGC service point клієнти звертаються за заміною динаміків, мікрофонів, інших деталей. Нашим фахівцям під силу виконати і складний ремонт планшета Самсунг: відновлення плати, перепайку процесора. Часта послуга - установка комп'ютерних програм і повна перепрошивка планшетника. На всі роботи дається місячна гарантія.

Ми виконуємо діагностику та якісний ремонт ноутбуків iPhone в Києві. Надаємо післягарантійну підтримку користувачам!

Цены на услуги